E-postalara İlişkin Duyuru

Her bahar başı bahçemizin bir köşesinde kendiliğinden açan mini mini güzelliklerden biri, Ankara Çiğdemi – Crocus Ancyrensis

Hatırlarsanız sene başında, 2012’den beri var olan internet sitemi WordPress.com’dan WordPress.org’a taşıdım. Bu uzun süreden beri niyetlendiğim ama pek cesaret edemediğim bir şeydi. Sonunda yaratıcılık açısından daha esnek bir alana ulaşma isteğim siteyi kaybetme korkumu aştı ve bir cesaret kolları sıvadım. İnternet site tasarımı ve geliştirmeye ilişkin çok şey öğrenerek gerçekleştirdiğim bu değişimle, yeni1anlam geçmişini de beraberinde taşıyarak yeni görüntüsüne ve daha geniş imkanlarla dolu alanına ulaştı. Yeni bir beceri kazandığım için mutluyum. Böylelikle yeni1anlam, her geçen gün atölyede fiziksel anlamda olduğu kadar, sanal alanda da gelişmeye, olgunlaşmaya ve bütünleşmeye devam edebiliyor, daha uyumlu bir kareografi sergileyebiliyor. Yine yeni fikirler uçuşuyor kafamda:)

E-postalar ile ilgili yapmam gereken duyuru ise, yeni1anlam’ı WordPress okuyucu/reader aracılığıyla takip eden kişileri ilgilendiriyor. Bundan sonra e-posta bilgilendirmelerini yukarıda anlattığım geçiş kararına benzer nedenlerle Mailchimp aracılığıyla gerçekleştirmeye başlayacağım ve yapacağım bu değişiklik siteye WordPress.com vasıtasıyla kaydolmuş takipçilerin maalesef e-posta alımlarının da durmasına yol açacak. Eğer yeni1anlam’dan yeni yazı ve duyurular almaya devam etmek istiyorsanız -ki bu bazen spesifik ve blogda paylaşmadığım duyuruları, paylaşımları da içerebilir- aşağıdaki alanları doldurarak kaydınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kaydınızı dilediğiniz zaman silebilme imkanızın da olduğunu hatırlatmak isterim.

yeni1anlam’ın yeni yazı ve duyurularından haberdar olmak için;

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir